szkolenia hotelarskie

Szkolenia hotelarskie w ofercie Akademii Kelnerskiej

Miło nam poinformować, iż ofertę edukacyjną Akademii Kelnerskiej wzbogaciliśmy o szkolenia hotelarskie. Jest to odzew na zapytania ze strony wielu właścicieli i osób zarządzających hotelami i obiektami noclegowymi, szczególnie tymi, w których występują lokale gastronomiczne. W tym przypadku oferujemy przeprowadzenie jednoczesnych, kompleksowych szkoleń: kelnerskich i hotelarskich.

Ofertę tę kierujemy także do osób pracujących w tej branży i nieposiadających kierunkowego wykształcenia, które chciałyby pogłębić swą wiedzę teoretyczną i praktyczną w tym zakresie. Szczególne zapotrzebowanie na szkolenia hotelarskie może także istnieć w nowo uruchamianych, niedużych obiektach hotelarskich i noclegowych. W wielu przypadkach są to obiekty, których personel łączy pracę w hotelowej restauracji z pracą w recepcji. Tyczy się to, zarówno małych hoteli, hosteli, zajazdów i pensjonatów a czasami także niewielkich hoteli sieciowych. Ze swą ofertą wychodzimy także naprzeciw zapotrzebowaniu właścicieli większych obiektów chcących podnieść kwalifikacje swego personelu.

Postawiliśmy na najwyższy standard edukacyjny przez zaangażowanie profesjonalnych szkoleniowców – praktyków związanych z branżą i pracujących w najlepszych hotelach od wielu lat. Dzięki temu na szkoleniach mogą zyskać także osoby pracujące już w zawodzie hotelarza poznając najlepsze standardy obsługi gości hotelowych i nowoczesne metody pracy.

Program szkoleń został ułożony tak, aby unikając zbędnego teoretyzowania przekazać najważniejszą, praktyczną wiedzę. Dzięki temu kursanci poznają optymalną organizację pracy recepcji i narzędzia minimalizujące czas i środki potrzebne do obsługi rezerwacji hotelowych. Podkreślamy i mówimy, jak powinna wyglądać rola recepcjonisty – handlowca w efektywnej sprzedaży noclegów, która w większości przypadków ma też odzwierciedlenie w większych przychodach hotelowej gastronomii.

Dużą rolę przywiązujemy także do drugiego modułu szkoleniowego, mówiącego o efektywnej sprzedaży usług noclegowych przez internet. Począwszy od prawidłowego zaplanowania i prowadzenia strony internetowej hotelu, wskazujemy sprawdzone metody sprzedaży hotelowej online. Wiedza ta przyda się bez wątpienia zabieganym właścicielom i kierownikom obiektów hotelarskich. Oszczędzi środki, wysiłki i czas na zbędne lub nietrafione działania marketingowe związane ze sprzedażą i promocją hotelu w internecie.

Na szkoleniach mówimy o działaniach marketingowych, które w przypadku działalności hotelarskiej są sprawdzone i najbardziej efektywne. Wskazujemy na te OTA – online travel agencies, z którymi warto i należy podpisać umowę o współpracy dla intensyfikacji sprzedaży internetowej. Powiemy o dotychczasowych – tradycyjnych metodach sprzedaży i w jaki sposób je wdrażać i optymalizować.

Powiemy także, jaka forma reklamy internetowej dla hotelu jest najkorzystniejsza i jak minimalizować nakłady z nią związane dla uzyskania maksymalnych efektów. Doradzimy także jakich form reklamy internetowej można zaniechać ze względu na wątpliwe efekty nieadekwatne do ponoszonych nakładów. W celu zapoznania się z programem szkoleń, zapraszam do zakładki: szkolenia hotelarskie.

Podobne wpisy: