nagroda junior waiter 2015

Relacja z pobytu we Wrocławiu – nagroda w Mistrzostwach Polski Kelnerów

W dniu 25 marca 2015 roku w Zespole Szkół nr 1 w Puławach odbył się finał VIII Mistrzostw Polski Kelnerów „JUNIOR WAITER 2015”. Organizatorem Mistrzostw jest Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika.

Naszą szkołę reprezentowali:
1. Dorota Piecyk
2. Kamila Pluskwa
3. Szymon Kubiak
4. Sebastian Majchrowski
uczniowie III klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych z ZSRCKU Wojsławice. Opiekunem była Lucyna Gara.
Uczniowie naszej szkoły wypadli bardzo dobrze zajmując II miejsce i zdobywając tytuł wicemistrza Polski – „Junior Waiter 2015”.

nagroda mistrzostwa polski kelnerow 5
Nagrodą dla uczestników oprócz dyplomów i pucharu, był weekend w hotelu Dwór Polski we Wrocławiu, roczna prenumerata pisma branżowego Poradnik Restauratora i profesjonalny sprzęt gastronomiczny.

nagroda mistrzostwa polski kelnerow 7

W dniach 22-24 maja 2015 roku wyjechaliśmy do Wrocławia, gdzie w hotelu Dwór Polski spędziliśmy weekend. Korzystaliśmy z dobrodziejstw hotelu, zwiedzaliśmy piękny Wrocław. Położenie hotelu w pobliżu Rynku sprawiło, ze mogliśmy podziwiać wrocławską Starówkę z pięknymi barokowymi kamienicami, Plac Solny, Park Słowackiego i inne.

nagroda mistrzostwa polski kelnerow 9

Siłę do wędrówek czerpaliśmy z pysznych posiłków serwowanych kolejno w Restauracji Inspiracja, Dwór Piastów i Restauracji Królewskiej. Zarówno w hotelu, jak i wszystkich restauracjach spotkaliśmy się z dużą serdecznością i profesjonalizmem obsługi.

agroda mistrzostwa polski kelnerow 4

Składamy serdeczne podziękowania Akademii Kelnerskiej Pana Grzegorza Górnika, pracownikom hotelu Dwór Polski i Restauracji Inspiracja, Dwór Piastów i Restauracji Królewskiej.

Podobne wpisy: