PŁYTY

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika poleca materiały dydaktyczne dla :

kelnerów, nauczycieli zawodu ,,Obsługa Konsumenta” , menagerów  i właścicieli restauracji, uczniów i studentów kierunków gastronomicznych

PŁYTY DVD:

  1. Płyta DVD cz. 1 Nauka Usługiwania cena – 99,90 zł
  2. Płyta DVD Serwis Synchroniczny 2011 – 2015 cena – 69,90 zł
  3. Płyta DVD Mistrzostwa Polski Kelnerów 2015 – 69,90 zł

PROCEDURA ZAKUPU:

  1. Prześlij zamówienie drogą mailową na adres: akademiakelnerska@wp.pl , podając:
  • zamawiane ilości poszczególnych wersji książki lub DVD
  • dane do faktury VAT
  • adres wysyłki
  1. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia z podaną wysokością kwoty do zapłaty – dokonaj przelewu według poniższych danych:

Agencja Promocji Pracy i Reklamy “Wschód” “Akademia Kelnerska” – Grzegorz Górnik
ul. Piłsudskiego 37 A, 24-100 Puławy

Nr rachunku PKO BP S.A. w Puławach :  61 1020 3219 0000 9402 0025 2213

3. W celu przyspieszenia wysyłki prześlij na adres: akademiakelnerska@wp.pl potwierdzenie wpłaty.
4. Przesyłka nadawana jest w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania potwierdzenia wpłaty lub w przypadku jego braku – zaksięgowania należności na rachunku bankowym.

Uwaga ! Koszt wysyłki – 8,00 PLN – nie zapomnij doliczyć do zamówienia


Nauka Usługiwania, płyta DVD

Plyta DVD cz 1 Nauka Uslugiwania Grzegorz Gornik

Płyta DVD Nauka Usługiwania cz.1 ,,Zachowanie się kelnera w czasie usługiwania” przygotowana została z myślą o praktycznej nauce zawodu. Treść merytoryczna zawarta w poradniku czytana jest przez lektora. Całość uzupełniają scenki obrazujące zachowanie się kelnera w różnych sytuacjach. Płyta przygotowana została przez profesjonalistów na co dzień pracujących na stanowiskach kelner, menager. ,,Kolejną czynnością po powitaniu jest wskazanie miejsca – czynność tą jak i wcześniejsze powitanie powinien w pierwszej kolejności wykonać: dyrektor restauracji, następnie kierownik sali lub starszy kelner zmianowy.( W wyjątkowych sytuacja czynność tą wykonuje w stopniu wysoce profesjonalnym kelner lub hostessa)”


Serwis Synchroniczny, płyta DVD
Płyta DVD Serwis Synchroniczny Grzegorz Gornik Akademia Kelnerska

Obsługa kelnerska jako niezwykłe  pokazy synchroniczne , które wzbudzają wielkie zainteresowanie uczestników i widzów. Widowisko to polega na tym, że każdy zespół w ciągu 6 minut przedstawia profesjonalne techniki obsługi konsumenta, do przygotowanego podkładu muzycznego. Wymaga to wiele pracy i zaangażowania obu stron. Wytrwała praca jednak przynosi owoce, ponieważ jakość nigdy nie jest dziełem przypadku, zawsze jest wynikiem wysiłku człowieka.


Mistrzostwa Polski Kelnerów, płyta DVD

Plyta DVD Mistrzostwa Polski Kelnerow 2015 Grzegorz Gornik

Mistrzostwa Polski Kelnerów ,, Junior Waiter 2015” to wyjątkowy konkurs – jedyny taki w Polsce – skierowany przede wszystkim do młodzieży i nauczycieli szkół o profilu gastronomicznym, kelnerskim i hotelarskim. Cel konkursu, to doskonalenie umiejętności uczniów,  podnoszenie poziomu kształcenia,  a  także nawiązywania współpracy  między  szkołami. Konkurs jest szansą dla młodych ludzi na odkrywanie pasji w zawodzie i rozwijanie talentu. Bardzo dużym wsparciem dla uczestników jest kadra pedagogiczna, która zachęca i motywuje  uczniów do jak najlepszego przygotowania, a następnie prezentowania wypracowanych umiejętności. Płyta DVD obrazuje zmagania ośmiu grup kelnerskich w pięciu konkurencjach : test, improstyl, hydrosommelier, wariacje na temat ananasa i serwis synchroniczny. Jest to płyta jedyna w swoim rodzaju , której materiał nie występuje w innej formie. Naprawdę warto!