Platforma Edukacyjna Akademii Kelnerskiej Grzegorza Górnika

Platforma Edukacyjna Akademii Kelnerskiej Grzegorza Górnika

Z ogromną przyjemnością chciałbym poinformować, iż uruchomiłem Platformę Edukacyjną Akademii Kelnerskiej Grzegorza Górnika. Pomysł i idea, które przyświecały mi przez ostatnich kilka lat, doczekały się finalnej realizacji i zaistnienia online.
Tym samym wachlarz usług Akademii Kelnerskiej poszerzył się o prezentacje instruktażowe dostępne przez Internet. Ich uzupełnieniem są e-booki i filmy szkoleniowe dla branży gastronomicznej i placówek dydaktycznych.

Dla mnie osobiście, to także swoisty rodzaj pokonywania barier czasu i przestrzeni.
W dowolnej chwili i z każdego miejsca z dostępem do Internetu, można zapoznać się z moim dorobkiem szkoleń gastronomicznych.

Platforma Edukacyjna Akademii Kelnerskiej

Platforma Edukacyjna powstała w celu edukacyjnym opartym na instruktażowych filmach obrazujących zachowanie się kelnera w czasie usługiwania. Jest skierowana do wszystkich osób, które pragną podnieść swoje umiejętności w pracy na stanowisku kelnera a w przyszłości managera restauracji.

,,Ucz się jakbyś miał żyć wiecznie”

Jeśli Twoja praca na stanowisku kelnera ma dawać Twoim gościom i Tobie przyjemność, warto wykonywać ją dobrze. Tak jak dla siebie.
Prezentacje i filmy informują i pokazują podstawowe, codzienne czynności kelnera.
Ich znajomość pomaga w przełamaniu podstawowych barier jakie bardzo często ograniczają personel obsługujący restauracje do wykonywania tylko niezbędnych czynności, zazwyczaj składających się z podania i zabrania talerza, filiżanki, kieliszka i nic więcej.

Szeroko rozbudowany model komunikacji kelnera z gościem w trakcie obsługi gości a’la carte przedstawia film ,,Proces Obsługi Kelnerskiej”.
Szczególnie polecamy Państwu wykupienie pełnego dostępu do wszystkich filmów i materiałów. Abonament w wysokości 250 zł, to opłata za roczne korzystanie z pełnego dostępu do Platformy Edukacyjnej. Będzie ona  uzupełniana o kolejne materiały i filmy. Prosimy o nadsyłanie propozycji, komentarzy i opinii na adres : akademiakelnerska@wp.pl.

Serdecznie zapraszam do odwiedzin Platformy Edukacyjnej pod adresem www.collegeak.pl.

 

Podobne wpisy: