KLIENCI

Grono naszych klientów i przyjaciół z biegiem czasu ciągle się powiększa. Dołączają do niego nowe firmy, restauracje, szkoły, stowarzyszenia, media – radio, prasa, telewizja, portale internetowe, instytucje państwowe, agendy rządowe. 

Część z nich jest beneficjentami szkoleń, które prowadzi moja Akademia Kelnerska. Z wieloma kontynuowana jest współpraca pozbawiona komercyjnych aspektów przy organizowaniu różnego rodzaju branżowych imprez, czy też wspieraniu społecznych inicjatyw. Temu też służy udział w konferencjach i sympozjach o tematyce gastronomicznej, jak też starania o zacieśnianie współpracy pomiędzy stowarzyszeniami branży gastronomicznej.

Bardzo sobie też cenię udane starania objęcia przez firmy patronatem imprez, w których młodzież poza satysfakcją wynikającą z udziału lub rywalizacji w konkursach, może być także wynagradzana upominkami lub stażami w restauracjach i hotelach.

Duże słowa uznania należą się także mediom, które pomagają nam w rozpropagowaniu tego rodzaju inicjatyw.

Firmy, instytucje i szkoły, z którymi do tej pory współpracowaliśmy, to:

Projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w latach 2012-15.

  • Grupa Kapitałowa „Business Consulting Group” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jana III Sobieskiego 102A , lok. U7, projekt „Profesjonalny nauczyciel zawodu”, szkolenia dla nauczycieli przedmiotów zawodowych z zakresu obsługi konsumenta,

  • Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” z siedzibą w Puławach, ul. Mościckiego 1, 24 – 100 Puławy, projekt „profesjonalny wizerunek regionu” – Kurs „Kelner – Barman”,

  • Fundacja Promocji Edukacyjnej „ORYLION” z siedzibą w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 56, 20 – 010 Lublin, projekt „Akademia Kelnerska”, szkolenia z zakresu obsługi kelnersko – barmańskiej,

  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stoczku, ul. Węgrowska 22, 07-104 Stoczek, projekt ,,Program Aktywacji Społeczno – Zawodowej Osób Zagrożonych Wykluczeniem Społecznym w Gminie Stoczek” – Kurs „Kelner, Barman, Kelner od win”,

  • Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, ul. Przemysłowa 23, 23-400 Biłgoraj, projekt „Szansa na sukces zawodowy” – szkolenie „Obsługa Kelnerska”,

  • Augustowskie Centrum Edukacyjne, Al. Kard. Wyszyńskiego 3, 16-300 Augustów, projekt ,, Kształcenie – Atrakcyjność – Zawód” – „Kurs Barmański”,

  • Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Suchedniowie, ul. Sportowa 3, 26-130 Suchedniów, projekt „Człowiek – najlepsza inwestycja” – Kurs „Kelner – Sommelier”,

  • Powiatowy Urząd Pracy w Puławach, ul. Lubelska 26, 24-100 Puławy, projekt „Kelner – Barman – Barista”,

  • Stowarzyszenie „Integracja” Suwałki, ul. Zielonogórska 14, 16-400 Suwałki, projekt ,,Pewny start – lepsza przyszłość. Program rozwoju skuteczności kształcenia w Technikum w Sejnach” – Kurs Kelnerski.

UCZESTNICY WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH

Restauracje i Hotele

DWÓR POLSKI” Wrocław, RED BARON” Świdnica, LA NONNA” Polanica Zdrój, POLSKIE SMAKI” Polanica Zdrój, DWOREK GALOSA” Stronie Śląskie, “DWÓR ZAWISZY” Dylaki, AVIATOR” Pabianice, Centrum Gastronomiczne „KUBUŚ” Bełchatów, U MILSCHA” Łódź, STACJA” Kutno, ,,MALAGA” Koluszki, BRANCON” Centrum Konferencyjne Babimost, PETRO” Torzym, Stary Młyn LENIWKA Świebodzin, Pensjonat „SIODŁO” Wilcze, PGE „ARENA” Gdańska-Oliwa, TABUN” Gdańsk, MUZA” Centrum Konferencji i Rekreacji Jurata, MERIDIAN MOLO” Sopot, KOZI GRÓD” Pomlewo, VILLA PALLADIUM Gdańsk, ZAMEK W KROKOWEJ, Tawerna „BAR MORSKI” Jastrzębia Góra, LISEWSKI DWÓR Lisewo, ZAMEK JAN III SOBIESKI Rzucewo, GALERIA 63” Sopot, CENTRUM HOTEL” Kwidzyn, STARY DWÓR” Żywiec, BIAŁY DOM”  Rogoźnik, ZODIAK” Rybnik, DĄBRÓWKA” Jastrzębie Zdrój, Zajazd EUFORIA & Restauracja SPICHLERZ Ciągowice, CENTURIA” Ogrodzieniec, FAJKIER” i Restauracja „OGRODOWA” Lgota Murowana, ORW MUFLON Ustroń, KONICZYNKA” Pawłowice, RÓŻANY ZAKĄTEK” Czeladź, HOTEL PIASKOWY” Pszczyna, BONAPARTE” Chorzów, GOSTYNIEC” – Gostyń, MOJA PASJA” – Sosnowiec, POD BRUNATNYM JELENIEM” Cieszyn, UMAMI” Pyskowice, SPICHLERZ” Olsztyn k. Częstochowy, AGIT HOTEL Congress & SPA” Lublin, AUSTERIA KAZIMIERSKA” Kazimierz Dolny, BERBERYS” Kazimierz Dolny, U ZIJADA” Kraków, CONRAD” Kraków, EVA” Hotel Kraków, ATRIUM” Kraków, OUH „REDYK” Ząb/k. Zakopanego, WIT STWOSZ” Kraków, START” Kraków, PERŁA POŁUDNIE” Rytro, JAŁOWCOWA GÓRA” Centrum Szkoleniowe Dobczyce, UNICUS” Kraków, Krakowski Klub Kajakowy „KOLNA” Kraków, JAMA MICHALIKA” Kraków, MERIDIAN” Poznań, MAX” Luboń, KAMIŃSKI” Kępno, W STAREJ KAMIENICY” Gniezno, PARKOWA” Buk, MORAN” Powidz, HUBERTUS” Rzeszów, ZAMEK PRZECŁAW – Przecław, Dwór „GALICJA” Rzeczyca Długa, Siedlisko „JANCZAR” Pstrągowa, LIGRA” Jasło, HOTEL POLSKI” Mielec, KROSNO NAFTA” Krosno, ZAMEK CAMELOT Dębica, AMBASADORSKI” Rzeszów, ANDERS” Stare Jabłonki, CITY CLUB” Kętrzyn, LA STELLA” Jeziorak, DYPLOMAT” Olsztyn, Z DRUGIEJ STRONY LUSTRA” Szczecin, VIVA ITALIA” Koszalin, APOLLO” Darłowo, KLIPER” Trzęsacz, MARENA” Wellness & Spa Międzywodzie, DWOREK „BELWEDER” Chmielów, PRZYSTAŃ” Lublin, HOTEL KRÓLEWSKI” Janów Lubelski, ORBAŚ” Szpiegowo, HOTELIK POD TĘŻNIĄ” Inowrocław, SIKORKA” Rypin, GOSPODA” Włocławek, FALBOREK” Brześć Kujawski, PODGRODZIE” Przydatki Gołaszewskie, MOONSFERA” Warszawa, PAŁAC DOMANIOWSKI Radom, PASTA I BASTA” Warszawa, BOSTON PORT” Warszawa, VILLA AROMAT Włoszczowa, ECHA LEŚNE” Łączna, IRYS” Micigozd, SPICHLERZ” Olsztyn/k. Częstochowy, GRACJA” Jędrzejów, PAŁAC JUGOWICE Jugowice, PAŁAC RADOMIŁÓW Radomiłów, POD ULUBIONYM JAWOREM” Jawor, WALTZ CAFE” Porajów, PAŁAC HOTEL KROTOSZYCE Krotoszyce, DWOREK Zgorzelec, DWORZEC TATRZAŃSKI” Zakopane, CHATA GIEDA” Gdów, CZARNY GROŃ” Rzyki, LIPTAKÓWKA” Białka Tatrzańska, MERCURE RACŁAWICE DOSŁOŃCE” Dosłońce, TOPORÓW” Białka Tatrzańska

UCZESTNICY WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH

nauczyciele ze szkół

ZS w Chojnowie, Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Rawa Mazowiecka, Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu, ZS w Zduńskiej Woli, ZS w Sieradzu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, Zespól Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Przodkowo, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 – Ruda Śląska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Rydułtowach, Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Zawodowego – Ruda Śląska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornatowicach, Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy, Zespól Szkół nr 3 w Wadowicach, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Lubień, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tęgoborzy, Zespół Szkół w Suchej Beskidzkiej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 Gniezno, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Kępno, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 Krotoszyn, Zespół Szkół nr 2 Ostrzeszów, Zespół Szkół Pniewy, Zespół Szkół Iwonicz, Zespół Szkół Spożywczych Rzeszów, Zespół Szkół nr 3 Jasło, Zespół Szkół w Czudcu, Zespół Szkół Kańczuga, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 Stalowa Wola, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Krosno, Ośrodek Szkolenia i Wychowania Iwonicz, Zespół Szkół Technicznych Leżajsk, Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych Werynia, Zespół Szkół w Suszu, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Lidzbark Warmiński, Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Świdwin, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nowogard, Zespół Szkół Nr 3 Tomaszów Lubelski, Zespół Szkół Janów Lubelski, Zespół Szkół Janowie Jarosław, Zespół Szkół nr 2 Mława, Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich Radom, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Garwolin, Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych Otwock, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Mokrzeszów, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Ziębice, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Oława, Zespół Szkół nr 2 Dzierżoniów, Zespół Szkół nr 7 Wałbrzych, Zespół Szkół nr 1 Kędzierzyn – Koźle, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Lubań, Zespół Szkół Ogólnokształcących Bolesławiec, Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Targ, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 Zakopane

Uczestnicy szkoleń i warsztatów szkoleniowych organizowanych w szkołach dlauczniów i nauczycieli

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego Wojsławice, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Suwałki, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Kościelec, Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych Tarnów, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Dobroszyce, Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych Żychlin, Zespół Szkół nr 1 Hrubieszów, Zespół Szkół nr 2 im. J. Tischnera Żory, Zespół Szkół Ekonomiczno – Chemicznych Trzebinia, Zespół Szkół Zawodowch nr 2 im. Dąbrowskiego Dęblin, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Sejny, Zespół Szkół Zduńska Wola, Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza Suchedniów, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Białobrzegi, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Strzałkowo, Zespół Szkół nr 1 Hrubieszów, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Krotoszyn, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Garwolin, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Witkowo, Zespół Szkół nr 2 „Hubal” Aleksandrów Kujawski, Zespół Szkół Skępe, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Mokrzeszów, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Powiercie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Ziębice, Zespół Szkół nr 3 Łuków, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Stare Lubiejewo, Zespół Szkół nr 1 Swarzędz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Drezdenko, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Września, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej Lubań, Zespół Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego Lubin, Zespół Szkół nr 1 Wyszków, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Przasnysz