kalendarz szkolen akademii kelnerskiej

Kalendarz Szkoleń Akademii Kelnerskiej

Od dziś udostępniam na stronie kalendarz szkoleń Akademii Kelnerskiej. Mam nadzieję, iż spełni on swoje zadanie w uporządkowaniu terminów warsztatów i będzie pomocą, zarówno dla mnie w planowaniu wyjazdów szkoleniowych, jak też dla wszystkich chcących skorzystać z oferty Akademii Kelnerskiej. Kliknięcie na dany dzień miesiąca z wpisem przynosi krótką informację o miejscu zaplanowanego szkolenia.

Terminy te chciałbym dedykować restauracjom, lokalom gastronomicznym i szkołom, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie miejsc przeprowadzanych szkoleń. Czyli tych wymienionych w sąsiadujących datach kalendarza. Przykładowo, jeśli 15 marca jest datą z wpisem: Toruń a sąsiednie daty wolne, to z chęcią zorganizuję szkolenie w sąsiadujących miejscowościach, na przykład w Inowrocławiu, Ciechocinku, czy w Bydgoszczy. Umożliwi mi to oszczędność czasu na dojazdy w inne regiony Polski i logistyczne zaplanowanie trasy.

Interaktywność, którą reprezentuje kalendarz szkoleń Akademii Kelnerskiej jest ograniczona. Z założenia powinien on pełnić funkcję informacyjną i tak jest w istocie. W przypadku zapytań o możliwość przeprowadzenia szkoleń, proszę pisać lub dzwonić – adresy e-mailowe i numery telefonów znajdują się w zakładce KONTAKT.

Wpisy na dany dzień tygodnia ze szkoleniem w danej miejscowości nie wykluczają też innych chętnych do w zięcia w nich udziału. Wręcz przeciwnie. Często prowadzę szkolenia dla personelu, dwóch a nawet trzech restauracji z danego miasta, czy regionu. To także informacja dla potencjalnych chętnych, że danego dnia prowadzę szkolenie kelnerskie w ich miejscowości a to już mały krok, aby się ze mną skontaktować i zapytać o możliwość dołączenia do grupy. Proszę potraktować to jako zaproszenie dla personelu sąsiadujących lokali gastronomicznych, czy też szkół zawodowych.

Alternatywnym rozwiązaniem w tym przypadku może też być przeprowadzenie szkolenia kelnerskiego dla jednej grupy w godzinach porannych, dla drugiej zaś w popołudniowych. W większości przypadków daty w kalendarzu z wpisami, są już potwierdzonymi terminami. Czasem bywa, jednak tak, że i one ulegają zmianom lub przesunięciom. Dlatego też, tak jak w powyższym przypadku, miło mi będzie rozważyć możliwość przeprowadzenia szkolenia w danej miejscowości, która już się znajduje we wpisie – także pod konkretną datą. Jeżeli tego samego dnia nie będzie to możliwe, na przykład z racji braku zgody jednej ze stron na połączenie grup – drugie szkolenie może być przeprowadzone tego samego dnia o innej porze lub w dniu poprzedzającym lub następującym po dniu z wpisanym szkoleniem.

Ciężko jest mi czasami odmawiać prowadzenia warsztatów dla pracowników restauracji, czy szkół, skoro oddalone są one od siebie o połowę, czy całą szerokość Polski. Fizyczną niemożliwością jest sprostanie jednemu i drugiemu życzeniu. Mam nadzieję, iż kalendarz szkoleń kelnerskich uporządkuje ich harmonogram i co najważniejsze zoptymalizuje miejsca ich prowadzenia, aby jak największa ilość osób mogła z nich skorzystać.

Podobne wpisy: