Eliminacje krajowe WorldSkills Poland 2020

Szanowni Państwo od wielu lat w polskiej przestrzeni gastronomicznej ( czytaj : kelnerskiej) krążyliśmy po naszym zaściankowym podwórku. Ale jak świat światem na wszystko przychodzi czas. Właśnie teraz otworzyła się furtka przez którą warto przejść.

Zrobić milowy krok do przodu, pokazać się na salonach. A warto bo mamy czym się pochwalić i nie mamy zamiaru być ogonkiem Europy w kelnerskim świecie a jego kręgosłupem, głową a najlepiej szyją.
Pobożne życzenia powiecie. Już widzę jak się uśmiechacie i dobrze bo radosny klimat jest na fali wzrostowej i warto to wykorzystać.
Ale do rzeczy , zapraszam wszystkich młodych kelnerów do udziału w pierwszej edycji eliminacji krajowych ,,World Skills Poland 2020 – Polagra (Poznań 28-29/09/2020).
A jest o co walczyć zwycięzca eliminacji krajowych będzie reprezentował naszą branżę kelnerską na międzynarodowym konkursie WorldSkills Szanghaj 2021 (wrzesień). Zapraszam bo warto.

 

,,OBSŁUGA TO SZTUKA A KELNER TO AKTOR’’

Grzegorz Górnik – Ambasador marki ,,WORLD SKILLS POLAND’’

,,Restaurant service’’ – Usługi Restauracyjne

 Worldskills – ,,Restaurant service’’ to przygoda która może przydarzyć Ci się naprawdę Podczas gdy inni stoją Ty wyjdź jej na przeciw. Pokaż jak ważne są Umiejętności w osiąganiu celu.

*

Umiejętności tworzą możliwości i łączą społeczeństwa. Są podstawą postępu gospodarczego.

*

Świadczenie usług gastronomicznych dla gości w hotelach i restauracjach to wykazanie się uwagą oraz zrozumieniem wobec ich potrzeb i oczekiwań.

*

Spraw by Twój kraj był dumny z Ciebie.

Wiesz przecież , że na to Cię stać.

Stojąc z tyłu bądź oparciem dla tych którzy stoją z przodu.

SERWIS RESTAURACYJNY

Świadczenie usług gastronomicznych dla gości w hotelach i restauracjach, wykazanie się uwagą oraz zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań. Jakość niezapomnianego posiłku to coś, o czym goście często pamiętają tyle, ile serwowanych potraw i napojów.

Oznacza to, że serwis restauracji musi wykazać się rozległą wiedzą na temat rodzajów kuchni i potraw, a zwłaszcza składników i stylu gotowania potraw w menu a la carte. Będą musieli poznać i zrozumieć metody przygotowywania i serwowania, a także używane narzędzia. Niezależnie od tego, czy jest to samoobsługowa kawiarnia, czy pięciogwiazdkowa restauracja, dobre maniery, elegancki wygląd i nienaganna higiena osobista są równie ważne.

Chcąc zgłosić swoje uczestnictwo zapoznaj się z Regulaminem oraz wyślij Formularz zgłoszeniowy na adres g.gornik@skillspoland.pl

Poniżej link do wydruku formularza zgłoszeniowego:

Formularz Zgłoszeniowy (1)

Kliknij poniższy link, aby pobrać regulamin.

Regulamin_Eliminacji_Krajowych_Worldskills_Poland_Konkurencja_Serwis_Restauracyjny

Podobne wpisy: