grzegorz gornik kursy kelnerskie

Akademia Kelnerska serdecznie zaprasza na warsztaty szkoleniowe

Akademia Kelnerska serdecznie zaprasza na warsztaty szkoleniowe
15 – 16 wrzesień – Zakopane
22 – 23 wrzesień – Kraków


Warsztaty kelnerskie I stopnia – ,,Podstawy obsługi konsumenta” – koszt 150 zł (9.00 – 13.00)
Warsztaty kelnerskie II stopnia – Serwis specjalny – koszt 200 zł (9.00 – 13.00)
Warsztaty hotelarskie I stopnia
Standardy obsługi z elementami organizacji pracy i zachowań sprzedażowych – koszt 150 zł
w godzinach 14.00 – 18.00
Warsztaty hotelarskie II stopnia
„Skuteczna sprzedaż usług hotelowych przez internet” – koszt 200 zł (14.00 – 18.00)
Przesyłamy Państwu programy szkoleniowe i kartę zgłoszeniową.
Gdyby mieli Państwo jakieś pytania, to prosimy kierować je drogą mailową lub telefoniczną.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika – Akredytowana Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego , tel:  (81) 565 17 53,  502 46 55 47
e-mail: akademiakelnerska@wp.pl ,
www.akademiakelnerska.com
https://www.facebook.com/AkademiaKelnerskaGrzegorzaGornika
 15 wrzesień Zakopane
22 wrzesień Kraków
Warsztaty kelnerskie I stopnia – ,,Podstawy obsługi konsumenta” – koszt  150 zł
w godzinach  9.00 – 13.00
Warsztaty hotelarskie I stopnia
Standardy obsługi z elementami organizacji pracy i zachowań sprzedażowych – 150 zł
w godzinach 14.00 – 18.00
16  wrzesień Zakopane
23 wrzesień Kraków
Warsztaty kelnerskie II stopnia – ,,Serwis specjalny” koszt 200 zł
w godzinach  9.00 – 13.00
Warsztaty hotelarskie II stopnia
„Skuteczna sprzedaż usług hotelowych przez internet” – koszt 200 zł
w godzinach 14.00 – 18.00
Warsztaty kelnerskie – I stopnia
podnoszące kwalifikacje zawodowe
dla
Nauczycieli zawodu , Dyrektorów i Managerów Restauracji, Kierowników Sali, Kelnerów,
Szefów Kuchni, Kucharzy, Barmanów, Sommelierów, Hydrosommelierów,
Praktyka 1 dniowa €“ 4h
Cena 150zł od osoby dla pracowników gastronomii i nauczycieli,
Cena 300zł od osoby dla osób nie pracujących w gastronomii,
Cena za przeszkolenie całego personelu Restauracji bądź Hotelu (max 6 osób) 600zł po rabacie* Wystawiamy faktury vat.
Program szkolenia
Techniki noszenia tacy kelnerskiej, Serwis Niemiecki z talerzami, Serwis Synchroniczny, pokaz DVD, Serwis Niemiecki z kopułami, Serwis Francuski, Linia szkła garnitur szkła dla kelnera, barmana, sommeliera, linia sztućców kelnerskich, resztkowanie, sprzątanie brudnej zastawy, pokazowe serwowanie wina musującego, dekantacja wina czerwonego.

* Jeśli Restauracja czy Hotel zadeklaruje 6 osób, a w warsztatach będzie uczestniczyło mniej osób, to cena za osobę wyniesie 150 zł.
Po ukończeniu warsztatów Restaurator otrzymuje ,,EUROCERTYFIKAT JAKOŚCI”  na bieżący rok, a uczestnicy „CERTYFIKATY” ukończenia warsztatów.
Warsztaty kelnerskie II stopnia
podnoszące kwalifikacje zawodowe
dla
Nauczycieli zawodu, Dyrektorów i Managerów Restauracji, Kierowników Sali, Kelnerów,
Szefów Kuchni, Kucharzy, Barmanów, Sommelierów, Hydrosommelierów,
Praktyka 1 dniowa 4h
Cena 200 zł od osoby dla pracowników gastronomii i nauczycieli,
Cena 300zł od osoby dla osób nie pracujących w gastronomii,
Cena za przeszkolenie całego personelu Restauracji (max 6 osób) 900zł po rabacie*
Wystawiamy FV
Program szkolenia
Serwis Specjalny (Homar, Ostrygi, Kawior, Ślimaki), sandardy nakrycia stołu, zastawa i menaże do serwisu specjalnego, zasady konsumowania oraz metody serwowania, flambirowanie przy stoliku gości na wózku do flambirowania, ( np.: naleśniki), serwowanie i porcjowanie owoców, np.: ananas, banan itp., Motywacyjny proces obsługi kelnerskiej triki kelnerskie, kultura przy stole ( savoir vivre), Improstyl – prezentacja.
* Jeśli Restauracja czy Hotel zadeklaruje 6 osób, a w warsztatach będzie uczestniczyło mniej osób, to cena za osobę wyniesie 200 zł.
Po ukończeniu warsztatów Restaurator otrzymuje ,,EUROCERTYFIKAT JAKOŚCI” na bieżący rok, a uczestnicy „CERTYFIKATY” ukończenia warsztatów.
Warsztaty hotelarskie
„Standardy obsługi z elementami organizacji pracy i zachowań sprzedażowych”
podnoszące kwalifikacje zawodowe
dla
pracowników recepcji hotelowej, kierowników recepcji, działów rezerwacji, pracowników obiektów noclegowych zajazdów, pensjonatów, moteli, hosteli, domów wycieczkowych,  wszystkich pracowników związanych z bezpośrednią obsługą gościa.
Adresatami szkolenia są także nauczyciele przedmiotu: hotelarstwo.
Cena 150 zł od osoby dla pracowników obiektów noclegowych i nauczycieli przedmiotów zawodowych.
Cena 300zł od osoby dla osób niepracujących w hotelarstwie.
Cena za przeszkolenie całego personelu hotelarskiego (6 osób) 600zł po rabacie
Wystawiamy FV
Szkolenie jednomodułowe 4 godzinne
Szkolenie hotelarskie z zakresu doskonalenia zawodowego, ma na celu przedstawienie pracownikom obiektu noclegowego podstawowych standardów obsługi gości. Uwzględnia wyjątkową rolę jakości serwowanych usług oraz kładzie szczególny nacisk na trudne sytuacje, bardziej wymagające, a czasami konfliktowe, jakie spotykają pracowników hoteli podczas ich codziennej pracy. W szkoleniu uwzględniono także obszernie aspekt recepcjonisty handlowca w kontekście aktywnej i skutecznej sprzedaży usług noclegowych i z nimi powiązanych. Warsztaty prowadzi praktyk hotelarz z długoletnim i aktualnym stażem w zawodzie od 1989 roku. Przekazywana wiedza, to niezbędne, wybrane i konkretne tematy bez zbytniego teoretyzowania.
Program szkolenia:  Organizacja pracy recepcji, wprowadzenie, standardy obsługi,  pożądane wzorce zachowań, wygląd zewnętrzny, grafik dyżurów, przekazywanie, spraw bieżących – najlepsza forma, grafiki imprez, wynajmu sal itp.

Rezerwacja
powitanie i niezbędne formuły, gość telefonuje z zapytaniem – nasze zadanie: „sprzedać pokój”, rezerwacja telefoniczna, formularz rezerwacji – dane i życzenia gościa, o które musimy zapytać, dane hotelu (pokoju) i warunki rezerwacji, o których musimy poinformować, rezerwacje gwarantowane i niegwarantowane, overbooking (co robić, gdy przebukujemy pokoje?), preautoryzacja i mail order, rezerwacje pisemne – formularz potwierdzenia, rezerwacje z przelewową formą płatności – wymagane dokumenty rejestrowe firmy, formuła zamówienia pokoju i ewentualnych usług dodatkowych,
– rezerwacja grupowa (przedpłaty, umowy), rabaty i upgrade,
– goście rezerwujący późną porą na dany dzień telefonicznie i w hotelu, obsługa walk in(ów) – nasze zadanie: „sprzedać pokój”, recepcjonista – handlowiec, efektywny sprzedawca, współpraca z innymi hotelami w mieście (wolne pokoje na koniec dnia, goście uciekinierzy itp.).

Check-In
– najlepsze wzorce i praktyki powitania gości hotelowych, karta meldunkowa (co warto w niej umieścić dodatkowo poza danymi gościa i datami pobytu), uzgodnienie formy płatności, zabezpieczenie płatności za usługi hotelowe (procedury przy płatnościach gotówkowych i kartami płatniczymi, depozyt gotówkowy), sytuacje wyjątkowe: gość przyjeżdża wcześniej, gość przyjeżdża na czas a pokój nadal nie gotowy, gość przyjeżdża z potwierdzeniem rezerwacji, której brak w systemie, brak pokoi, itp.

Pobyt gościa
– procedury obsługi gościa mieszkającego w hotelu – recepcja opiekunem i gościnnym gospodarzem, regulamin hotelowy, instrukcja bhp i ppoż., informowanie osób trzecich o pobycie gości mieszkających obecnie i w przeszłości, łączenie rozmów telefonicznych do gości mieszkających, przekazywanie wiadomości od osób trzecich przeznaczonych do zameldowanych w hotelu osób, ochrona danych osobowych gości, wytyczne GIODO,  zgubienie przez gościa karty, klucza od pokoju, skrytki sejfowe, przechowalnia bagażu,  odpowiedzialność hotelu za rzeczy wartościowe wniesione i pozostawione w pokoju przez gości, zniszczenia w hotelu spowodowane przez gościa hotelowego – procedury postępowania, zniszczenia, kradzież rzeczy wniesionych przez gościa przez osoby trzecie lub personel hotelowy – procedury, goście lubiący się targować – metody postępowania, gość chcący „wyłudzić” rabat – metody postępowania, goście lubiący narzekać – metody postępowania, hotelowi goście – konfliktowi – metody postępowania,
– pobyt w hotelu gościa rangi VIP,  kartoteka na karty meldunkowe i rachunki obciążeniowe z gastronomii i ze SPA, minibarki hotelowe, imprezy w hotelu – współpraca z gastronomią,
– współpraca z houskeepingiem, współpraca ze SPA, współpraca z portierem/ochroną hotelową, – program nocny – night audit, podsumowanie dnia, przygotowanie dokumentów do pracy na dzień następny, budzenie- standardy,

Check-out
– pobieranie opłat za pokoje, dobre nawyki przy wystawianiu faktur, standardy żegnania gości i zapraszanie do następnych odwiedzin.

 * Jeśli Restauracja czy Hotel zadeklaruje 6 osób, a w warsztatach będzie uczestniczyło mniej osób, to cena za osobę wyniesie 150 zł.
Po ukończeniu szkolenia warsztatów Restaurator otrzymuje ,,EUROCERTYFIKAT JAKOŚCI” na bieżący rok, a uczestnicy „CERTYFIKATY” ukończenia warsztatów.
Warsztaty szkoleniowe
„Skuteczna sprzedaż usług hotelowych przez Internet”
podnoszące kwalifikacje zawodowe
dla
managerów, właścicieli hoteli, obiektów noclegowych, osób odpowiedzialnych za sprzedaż,
kierowników recepcji, recepcjonistów, pracowników działów rezerwacji, nauczycieli przedmiotów hotelarskich
Cena 200 zł od osoby dla pracowników hotelu i nauczycieli przedmiotów zawodowych
Cena 300zł od osoby dla osób niepracujących w hotelarstwie
Cena za przeszkolenie całego personelu hotelarskiego (6 osób) 900zł po rabacie
Wystawiamy FV
Szkolenie jednomodułowe 4 godzinne

Zagadnienia szkoleniowe
Jaki jest odsetek konsumentów przeszukujących Internet, zanim zarezerwują pokój i co to oznacza dla osoby zarządzającej hotelem?, strona internetowa hotelu; Twój najlepszy handlowiec pracujący 24/7/365, jak zabezpieczyć stronę hotelu przed infekcjami i atakami hakerskimi?, jak sprawić, aby stronę internetową hotelu odwiedzało jak najwięcej osób? co zrobić, aby zamienić odwiedzających w kupujących? promujemy hotel w Internecie, gdzie warto być i za jakie pieniądze? Jakich stron unikać? Czy to prawda, że dobrych stron szukamy sami, a te niezbyt dobre same nas znajdą? Szybkość wczytywania strony; ważny parametr, o którym nie każdy wie, Responsywna strona hotelu na urządzeniach mobilnych, wymóg narzucany przez Google i funkcjonalność niezbędna dla odwiedzających,
Co należy zrobić, aby użytkownicy zostali dłużej na stronie i zwiększyć szansę na sprzedaż usługi hotelowej? Jak zmniejszyć współczynnik odrzuceń? Landing page, jako sposób przyspieszający i skłaniający do zakupu usługi. Jak i kiedy go stosować, w jakiej formie wdrożyć? Obligatoryjny moduł rezerwacyjny na stronie. Jak go mądrze zaprojektować, wdrożyć i nie przedobrzyć? Ceny minimalne narzucane przez OTA i sposoby na ich obejście, Dlaczego stronę internetową hotelu należy ciągle wzbogacać o tematyczne treści? Do czego potrzebny jest blog, aktualności na stronie? Pozycjonowanie w naturalnych wynikach wyszukiwania Google. Czy możemy obejść się bez agencji SEO?
Jak efektywnie zaplanować kampanię Adwords? Dlaczego dobrze dobrane słowa kluczowe w kampanii reklamowej, to warunek decydujący o jej efektywności? Jak konkurować w kampaniach Adwords z Bookingiem, HRS-em i innymi OTA? Czy kampanię Adwords należy traktować jako inwestycję? Na czym polega optymalizacja strony internetowej hotelu?
Jak sprzedawać pokoje hotelowe obrazem? Zaoszczędź czas i pieniądze, zacznij korzystać z channel managera, Obecność hotelu w mediach społecznościowych: krótko, konkretnie i na temat. Czy Facebook sprzedaje? Formularz rezerwacyjny na fanpagu,
Budowanie i kreowanie zaufania do hotelu w Internecie, Portale opiniotwórcze o hotelach. Dlaczego musimy monitorować opinie o hotelu w sieci non stop? Jak odpowiadać na negatywne opinie o hotelu w sieci? Marketing szeptany i marketing szemrany,
Darmowe, hotelowe Wi-Fi, które sprzedaje? Newsletter, jako jedna z najlepszych i najtańszych form promocji hotelu i kreowania sprzedaży, Dlaczego musisz założyć konto hotelu na Google.com? (Google Moja Firma). „Kliknij, aby zadzwonić”- konieczna funkcjonalność w wynikach naturalnych i sponsorowanych.

* Jeśli Restauracja czy Hotel zadeklaruje 6 osób, a w warsztatach będzie uczestniczyło mniej osób, to cena za osobę wyniesie 150 zł.
Po ukończeniu szkolenia -€“ warsztatów Restaurator otrzymuje ,,EUROCERTYFIKAT JAKOŚCI”  na bieżący rok, a uczestnicy „CERTYFIKATY” ukończenia warsztatów.

Karta zgłoszeniowa

Dane uczestnika warsztatów:

Imię: ………………………………

Nazwisko:…………………………

Dane restauracji, hotelu, szkoły:

Stanowisko: ………………………

Tel. kom. …………………………

E-mail: ……………………………

Dane do faktury ………………………………………………………………..

………………………………………………………………………………….

Kartę zgłoszeniową proszę przesłać:
akademiakelnerska@wp.pl , grzegorz.gornik@wp.pl , newswaiter@wp.pl

Uwaga:
Opłatę za udział w warsztatach szkoleniowych należy wnieść po ogłoszeniu przez
Akademię szczegółowej informacji odnośnie terminu rozpoczęcia najbliższej edycji,
nie później jednak niż 5 dni przed terminem rozpoczęcia zajęć na konto:
Agencja Promocji Pracy i Reklamy „Wschód” „Akademia Kelnerska”
ul. Piłsudskiego 37a, 24-100 Puławy, Nr rachunku Alior Bank SA:
83 2490 0005 0000 4000 3768 0234
W razie nie zebrania grupy, zastrzegamy możliwość odwołania, bądź przesunięcia terminu warsztatów!

Oświadczenie
Ja ……………………………… oświadczam, że wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody* na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademię Kelnerską (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

……………………… ……………………….
(miejscowość, data) (podpis)

Podobne wpisy: