kuchnia polska na mazowszu

Zespoły zakwalifikowane do konkursu „Polska Kuchnia na Mazowszu”.

Znana jest już lista zespołów, które zakwalifikowały się do finału VII Ogólnopolskiego Konkursu Gastronomicznego „Kuchnia Polska na Mazowszu 2015” . Ze względu na dużą ilość szkół aplikujących do finału konkursu oraz bardzo wysoki poziom nadesłanych prac, Kapituła Konkursu postanowiła zakwalifikować do finałowej rywalizacji konkursowej aż 14 zespołów. Trzymamy kciuki za wszystkich finalistów!
Jednocześnie przypominamy, że finał konkursu odbędzie się już niebawem, 20 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Spożywczo-Gastronomicznych, przy ul. Komorskiej 17/23, 04-161 Warszawa.
Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy:

Dyrekcja Zespołu Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie ul. Komorska 17/23,
Stalgast Sp. z o.o., Szefowie kuchni, Mistrzowie kelnerscy i absolwenci

Współorganizatorzy:

Patronat i opieka merytoryczna nad konkursem: Polskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni, Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika

ZESPOŁY ZAKWALIFIKOWANE DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU GASTRONOMICZNEGO „KUCHNIA POLSKA NA MAZOWSZU 2015” (pierwsze nazwiska w zespołach, to osoby uczestniczące w konkursie kulinarnym, następne – numeryczne – w konkursie kelnerskim)

Lp. Nazwa i adres szkoły, Opiekun, Zespoły uczniów
1. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich Al. Legionów 7, 80-443 Gdańsk Renata Król-Klusek 1. Kacper Serafińczuk 2. Dominik Błażejewski Konkurs kelnerski 1. Agnieszka Jacewicz
2. Zespół Szkół Nr 1 ul. Żwirki i Wigury 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Sebastian Adaszewski 1. Jakub Kotapski 2. Damian Możdżyński 1. Przemysław Rosiak
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul. A. Krajowej 26, 42-230 Koniecpol Małgorzata Janiszewska Justyna Ślęzak Konkurs kulinarny 1. Krzysztof Falana 2. Grzegorz Ziarnowski 1. Martyna Grabowska
4. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Kościelna 2, 62-604 Kościelec. Katarzyna Hryciuk Konkurs kulinarny 1. Bartłomiej Brzozowski 2. Kamil Pawlak
1. Weronika Kozłowska
5. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie, ul. Szkolna 12, 95-054 Ksawerów, Marcin Kolasiński, 1. Grzegorz Albert 2. Hubert Piątkowski 1. Albert Zochniak
6. Technikum „Lider” w Lublinie ul. Radziwiłłowska 5, 20-080 Lublin Andrzej Rudziński 1. Ilona Kruczek 2. Tomasz Siewierski Konkurs kelnerski 1. Agata Rudzińska
7. Zespół Szkół Gastronomicznych ul. Sienkiewicza 88, 90-357 Łódź Małgorzata Węglewska Iwona Wolska 1. Julia Krawceniuk 2. Mikołaj Augustyniak Konkurs kelnerski 1. Katarzyna Kieszek
8. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności, ul. Zdrojowa 18, 32-400 Myślenice, Dorota Gabzdyl 1. Paweł Nowak 2. Maria Dziedzina 1. Monika Kuboń
9. Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych ul. Komorska 17/23, 04-161 Warszawa Irena Brzozowa 1. Michał Mikołajczyk 2. Igor Simora Konkurs kelnerski 1. Julia Białek
10. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich ul. Majdańska 30/36, 04-110 Warszawa Bożena Juzaszek 1. Marcin Nowak 2. Mikołaj Sobiecki 1. Wiktor Ramotowski
11. Niepubliczne Technikum Gastronomiczne ul. Podwale 13, 00-252 Warszawa Ewelina Szpakowska 1. Patryk Witczak 2. Ivan Antoniuk 1. Janusz Jaworski
12. Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego, ul. Poznańska 6/8, 00-680 Warszawa, Eugenia Kościk 1. Monika Kowalewska 2. Sylwia Zawadzka
1. Mariola Gałązka
13. OSZ Gastgewerbe Berlin Brillat Savarin Schule Buschallee 23 A 13088 Berlin Niklas Siebecke 1. Takeshi Yoshida 2. Mina Gucluer
14. Zespół Szkół K. Kałużewskiego i J. Sylli ul. Okrzei 11, 98-220 Zduńska Wola Iwona Kozaczuk 1. Łukasz Wierzbicki 2. Dawid Karolewski 1. Marta Płuciennik

LISTA REZERWOWA DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU GASTRONOMICZNEGO
„KUCHNIA POLSKA NA MAZOWSZU 2015”

Lp. Nazwa i adres szkoły Opiekun Rodzaj konkursu Zespoły uczniów
1. Zespół Szkół Nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Kłodzka 29, 58-308 Wałbrzych
Rajmund Królik Konkurs kulinarny 1.Marcin Prugar 2. Anna Zarzycka, Konkurs kelnerski 1. Karol Prugar
2. Zespół Szkół Nr 1, ul. Żwirki i Wigury 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Sebastian Adaszewski Konkurs kulinarny 1. Wiktor Założyński 2. Alicja Zdanowska
Konkurs kelnerski 1. Marlena Matyjasek
3. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich ul. Piwarskiego 19, 38-440 Iwonicz Zdrój Halina Gazda Konkurs kulinarny 1. Paweł Fijałka 2. Michał Albrycht Konkurs kelnerski 1. Karolina Knap