500 fanow akademii kelnerskiej

500 Fanów na Facebooku

Fanpage Akademii Kelnerskiej ma już 500 fanów. Bardzo dziękuję za te lajki. Są one dla mnie tym bardziej cenne, iż odzwierciedlają mój trud związany z wiedzą kelnerską, którą staram się przekazywać w czasie prowadzonych szkoleń. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż większość Fanów, to moi kursanci, których polubienia strony na Facebooku traktuję jako dowód docenienia, aprobaty i uznania dla prowadzonych przez mnie szkoleń.

Rosnąca liczba fanów jest dla mnie bardzo budującym doświadczeniem. Traktuję ją jako głosy na tak dla tego, co robię i motywację do dalszych wysiłków.

Fani Akademii, to realni ludzie także Ci pracujący w gastronomii. Czasem z mniejszym, czasem z większym doświadczeniem. Mam ogromną satysfakcję, gdy z jednymi i drugimi mogę podzielić się moją wiedzą, pomóc w doskonaleniu kelnerskiego rzemiosła i w dążeniu do większego profesjonalizmu. Ta dla mnie jakby poklepanie po barach i powiedzenie „good job”, co traktuję, jako docenienie mojej pracy i utwierdzenie się w przekonaniu, aby ją kontynuować. Bardzo dziękuję Wam wszystkim za jej docenienie.